O parku

Park Pamięci - Ruda Śląska

Park Pamięci to nowoczesny zakład pogrzebowy na Śląsku. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, doskonałemu przygotowaniu kadry i zaplecza oraz uniwersalności wyznaniowej, uznawany jest za jeden z najbardziej modernistycznych kompleksów funeralnych w Europie.

Świadczymy usługi pogrzebowe i kremacyjne, towarzysząc bliskim zmarłego w tym trudnym czasie. Zajmujemy się formalnościami i całościową organizacją pogrzebu: od transportu ciała i kosmetyki pośmiertnej, przez pożegnanie w kaplicy katolickiej lub sali multimedialnej, kremację i pochówek, po dostawę wieńców. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę - informacje telefoniczne i transport zwłok.

Usługi pogrzebowe

Formalności
Bezgotówkowe rozliczenia zasiłków z ZUS
Transport ciała
Eleganckimi karawanami, w kraju i zagranicą
Kremacja
Najwyższej klasy urządzenia do spopielania zwłok
Pochówek
Na cmentarzu tradycyjnym lub w kolumbarium
Pożegnanie
W kaplicy lub w sali wielowyznaniowej
Prosektorium
Własna chłodnia i nowoczesne prosektorium
Sprzedaż trumien
i urn
Szeroka gama produktów i dekoracji
Kawiarnia
Przyjęcia pogrzebowe w przytulnej kawiarni
Kwiaciarnia
Kwiaty i wieńce – gotowe i na zamówienie

Lokalizacja

Park Pamięci położony jest w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach w spokojnej, kameralnej, zielonej okolicy. Lokalizacja w pobliżu autostrady A4 umożliwia łatwy i szybki dojazd z takich miast, jak: Katowice, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Gliwice, Zabrze, Czeladź, Sosnowiec czy Knurów. Jednocześnie pozwala na niczym niezakłócone przeżywanie emocji.

Sprawdź, jak dojechać