Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Świętochłowice

Zakład pogrzebowy Świętochłowice

Nowoczesny kompleks funeralny Park Pamięci to usługi pogrzebowe dla Świętochłowic na najwyższym poziomie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne podejście, godny pochówek i załatwienie wszelkich formalności, dzięki temu nie musisz się martwić o żadne aspekty organizacyjne. Nasz zakład pogrzebowy w pobliżu Świętochłowic dokłada wszelkich starań, by ostatnie pożegnanie było godne i uroczyste.

Park Pamięci to jeden najnowocześniejszych zakładów pogrzebowych w Świętochłowicach oraz całej Europie! Tutaj godnie pochowasz bliską osobę bez dodatkowych zmartwień dotyczących organizacji. Wśród naszych usług znajduje się przygotowanie pogrzebu i stypy. W ramach naszych usług pogrzebowych świadczonych niedaleko Świętochłowic umożliwiamy m.in. wybór i zakupu właściwej trumny, bądź urny z bogatego katalogu. W naszym zakładzie pogrzebowym znajduje się również kwiaciarnia z dużym wyborem wieńców oraz zniczy. Nasza firma pogrzebowa blisko Świętochłowic prowadzi także kameralną kawiarnię.

Oferta zakładu pogrzebowego Świętochłowice

Krematorium - Świętochłowice

Zajmujemy się potrzebnymi formalnościami pogrzebowymi. Nasza firma pogrzebowa w okolicy Świętochłowic zajmuje się również transportem zwłok z zagranicy - nie musisz dodatkowo obciążać się formalnościami, zajmiemy się tym. Posiadamy specjalistyczne pojazdy do profesjonalnego przewozu zmarłych. Ostatnią wolą zmarłego była kremacja? Pomożemy w jej spełnieniu. Dysponujemy własnym krematorium z nowoczesnymi urządzeniami kremacyjnym. Formalnościami zajmujemy się również podczas korzystania z usług naszego krematorium w pobliżu Świętochłowic. .

Firma pogrzebowa - Świętochłowice

Zastanawiasz się, czy na terenie zakładu pogrzebowego niedaleko Świętochłowic znajduje się miejsce do odprawiania uroczystości pogrzebowych zgodnie z obrządkiem katolickim? Oczywiście. Nasza firma pogrzebowa dysponuje kaplicą katolicką pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego. Nasze zakłady pogrzebowe blisko Świętochłowic mogą przeprowadzić także uroczystości świeckie lub uroczystości w innych wyznaniach. Umożliwia nam to własna sala wielowyznaniowa.

Zakład pogrzebowy - Świętochłowice

Klienci doceniają to, że w naszym kompleksie funeralnym mogą zorganizować pogrzeb od A do Z, bez zbędnych formalności. Nasz profesjonalny zespół doświadczonych i dyskretnych pracowników zajmie się m.in. przygotowaniem niezbędnych dokumentów do ZUSu, zorganizowaniem i zamówieniem wieńców kwiatowych, starannym przygotowanie stypy oraz zadba o pełny komfort najbliższych zmarłego.

Usługi pogrzebowe - Świętochłowice

W ofercie posiadamy:


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Świętochłowic?