Trumny i urny pogrzebowe

W Parku Pamięci kupisz trumny i urny pogrzebowe wykonane z najwyższej klasy materiałów i dbałością o każdy detal. W ofercie posiadamy trumny z drewna dębowego i sosnowego, trumny kremacyjne, urny w wielu różnych wzorach oraz elementy dekoracyjne.

Oferujemy trumny typu amerykańskiego z podzielonym wiekiem i bogatym wyścieleniem wewnętrznym, klasyczne trumny w typie polskim, trumny typu włoskiego z grubego drewna o klasycznym kształcie i polerowanym wykończeniu, trumny typu niemieckiego z charakterystycznym, strzelistym wiekiem i szeroką podstawą oraz trumny kremacyjne, wykonane z materiału ekologicznego. Zapraszamy do siedziby Parku Pamięci w Rudzie Śląskiej, gdzie przygotowaliśmy ekspozycję trumien, urn pogrzebowych i dekoracji funeralnych.

Sprzedaż urn pogrzebowych

Kremacja ze złożeniem urny w grobie lub kolumbarium jest coraz popularniejszą formą pochówku. W Parku Pamięci kupisz urnę, której estetyka oddaje Twoje emocje i upodobania oraz odzwierciedla charakter i styl życia osoby zmarłej. Prowadzimy sprzedaż urn drewnianych, urn marmurowych i z granitu, urn z ceramiki, urn z metalu i brązu oraz urn szklanych. Wybrane modele urn pogrzebowych można spersonalizować, np. umieszczając na nich zdjęcie zmarłego. Istnieje możliwość sprowadzenia dowolnej, wskazanej przez Klienta urny.

Elementy dekoracyjne

Umożliwiamy dobór różnorodnych elementów dekoracyjnych do trumny lub urny o charakterze katolickim lub świeckim. W asortymencie posiadamy różnego rodzaju krzyże, tablice, okucia, rzeźbienia i wiele innych akcesoriów funeralnych, dzięki którym urna lub trumna nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Zapoznaj się z innymi oferowanymi przez nas usługami