Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Mikołów

Zakład pogrzebowy Mikołów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego zakładu pogrzebowego niedaleko Mikołowa - Park Pamięci. W naszej firmie zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zaoferować dopełnienie wszelkich formalności, profesjonalne podejście do klienta oraz godny pochówek - dzięki temu nie musisz się martwić o żadne aspekty organizacyjne. Spędź spokojnie ten czas z najbliższymi!

Stale rozwijająca się firma pogrzebowa w pobliżu Mikołowa

Nasze usługi pogrzebowe niedaleko Mikołowa świadczone są profesjonalnie i pomagają rodzinie zmarłej osoby na zajęcie się innymi, ważnymi czynnościami, których w takim momencie nigdy nie brakuje. Wszystkie czynności zawsze wykonujemy z pełnym poszanowaniem Ciała tak, aby godnie pożegnać Zmarłego.Klienci wysoko cenią to, że w naszym kompleksie funeralnym mogą zorganizować pogrzeb od A do Z, bez zbędnych formalności. O jakości naszych usług świadczą bardzo dobre opinie klientów. Zawsze wykonujemy jak najlepiej powierzone nam obowiązki zorganizowania ostatniego pożegnania.

Szeroka oferta usług pogrzebowych blisko Mikołowa

Jeśli szukasz zakładu pogrzebowego w pobliżu Mikołowa wychodzącego naprzeciw potrzebom klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek, to jesteś w odpowiednim miejscu. Posiadamy całodobowy zakład pogrzebowy z 3 punktami obsługi klienta na terenie województwa śląskiego. Zapewniamy profesjonalny przewóz zmarłych z domu lub ze szpitala, a także z całej Polski oraz zza granicy. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Zorganizujemy zarówno pogrzeb świecki, kościelny, jak i wielowyznaniowy. Wystarczy poinformować nas o państwa potrzebach, a my zajmiemy się formalnościami. Posiadamy również krematorium wraz z nowoczesnymi urządzeniami kremacyjnymi.

W naszej siedzibie znajduje się ekspozycja z dostępnymi u nas urnami i trumnami. Jesteśmy firmą pogrzebową niedaleko Mikołowa, która oferuje także własną kwiaciarnię posiadającą bogatą ofertę wieńców i wiązanek, a także szeroki wybór zniczy. Nie muszę się państwo martwić także o miejsce do zorganizowania stypy po pogrzebie. Zapewniamy własną kawiarnię, gdzie można spędzić czas z najbliższymi. W zależności od woli zmarłego i rodziny oraz formy pochówku zapewniamy miejsce na cmentarzu tradycyjnym lub w kolumbarium.

Gwarancja wysokiej jakości - skontaktuj się z nami

Staramy się jak najbardziej ułatwić ten trudny dla Państwa czas. Posiadamy wszystko co potrzebne w jednym miejscu, dzięki czemu nie trzeba się o nic martwić. Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie, bądź na miejscu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które się u Państwa pojawią i wszystko dokładnie wyjaśnimy.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Mikołowa?