Cmentarz

Na terenie Parku Pamięci w Rudzie Śląskiej znajduje się przestronny, zadbany cmentarz, umożliwiający pochówek tradycyjny lub urny w kolumbarium. Dogodny dojazd, duża przestrzeń i kameralna okolica czynią cmentarz Parku Pamięci optymalnym miejscem pochówku.

Cmentarz Parku Pamięci położony jest na terenie naszego kompleksu w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach. Umożliwiamy pochowanie zmarłego na cmentarzu tradycyjnym (nagrobki klasyczne i urnowe) lub w kolumbarium. Ekipy porządkowe dbają o czystość i zieleń przez cały rok. Alejki są na bieżąco sprzątane, a trawa koszona. Przed nekropolią znajduje się duży, całoroczny parking, zapewniający stałą dostępność miejsc - także w dniu Wszystkich Świętych.

Pochówek tradycyjny

Cmentarz tradycyjny w Parku Pamięci to rozległa, doskonale zagospodarowana i zadbana przestrzeń, stwarzająca optymalne warunki do godnego pochówku tradycyjnego ziemnego lub kremacyjnego urny. Minimalistyczny, stonowany charakter otoczenia skłania do wspomnień i refleksji.

Pochówek w kolumbarium

Zamiast spoczynku na cmentarzu tradycyjnym, umożliwiamy pochówek w kolumbarium - Ścianie Pamięci z niszami na urny. Ten rodzaj pochówku staje się ostatnio bardzo popularny.

Zapoznaj się z innymi oferowanymi przez nas usługami