Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Sosnowiec

Zakład pogrzebowy Sosnowiec

Park Pamięci to nowoczesny dom pogrzebowy w pobliżu Sosnowca, oferujący kompleksowe usługi pogrzebowe i pełną organizacją pochówków. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym doświadczeniem jest utrata bliskiej osoby, dlatego też zależy nam na odciążeniu naszych Klientów ze wszelkich spraw organizacyjnych. Z tego też względu, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, obejmującą wszelkie usługi pogrzebowe związane z pochówkiem i kremacją w Sosnowcu oraz okolicach.

Oferta usług pogrzebowych Sosnowiec

Organizacja pogrzebu i spraw z nim związanych potrafi być skomplikowana, aby jednak to ułatwić, nasza firma pogrzebowa blisko Sosnowca oferuje wszystko, co jest potrzebne. Każdy etap zasługuje na należytą powagę i godność, o czym doskonale wiedzą nasi pracownicy zakładu pogrzebowego.

Nasz zakład pogrzebowy Sosnowiec cechują przede wszystkim bardzo wysokie standardy świadczonych usług. Staramy się, aby nasi Klienci posiadali gwarancję najwyższej jakości organizacji pochówku i spraw z nim związanych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obciążenia wynikającego z załatwiania wielu spraw formalnościowych oraz organizacyjnych samego pogrzebu jak i stypy. Staramy się zapewnić Państwu jak największy komfort w tych kwestiach. Zakład pogrzebowy Sosnowiec to przede wszystkim kompleksowa oferta, umożliwiająca jak najpłynniejsze przebrnięcie przez wszystkie kwestie z nimi związane. Wśród naszych możliwości oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług, które ułatwiają i umożliwiają załatwienie wszelkich spraw w jednym miejscu. W zakładzie pogrzebowym w Sosnowcu można dokonać pochówku w trumnie lub skremować ciało. Posiadamy szeroki wybór trum i urn. Jesteśmy nie tylko punktem usług lecz także Parkiem Pamięci, w którym mogą zostać pochowani członkowie Państwa rodzin.

Oferta zakładu pogrzebowego Sosnowiec

Zasięg działań zakładu pogrzebowego

Jeśli poszukujesz profesjonalnego zakładu pogrzebowego w okolicach Sosnowca, dostosowanego do współczesnych oczekiwań i wymagań rynkowych, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz całodobowy zakład pogrzebowy z trzema punktami obsługi klienta na terenie województwa śląskiego zapewnia kompleksową i rzetelną pomoc w trudnym czasie utraty bliskiej osoby.

Oferujemy profesjonalny przewóz zmarłych zarówno z domu, szpitala, jak i z obszaru całej Polski oraz zza granicy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, zorganizujemy zarówno pogrzeby świeckie, kościelne, jak i wielowyznaniowe, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę formalności pogrzebowych oraz dostęp do nowoczesnego krematorium z wysokiej jakości urządzeniami kremacyjnymi. Z nami możesz być pewien, że ceremonia pożegnalna zostanie zorganizowana z szacunkiem i godnością.

Przygotowanie ciała - kompleksowe usługi pogrzebowe

Na terenie naszego domu pogrzebowego blisko Sosnowca znajduje się również prosektorium oraz chłodnia. Ciało trafia do chłodni, gdzie bezpiecznie oczekuje pochówku bądź kremacji.

W prosektorium wykonujemy kosmetykę pośmiertną, toaletę oraz ubieramy ciało. Wszystkie czynności realizujemy z należytą starannością, na specjalistycznym stole, a pracownicy posiadają odpowiednie do tego przeszkolenie.

Krematorium blisko Sosnowca

Kremacja, czyli spopielenie ciała jest częstym rodzajem pochówku. Przebiega bezzapachowo i bezdymnie, a także jest jednym ze starszych zwyczajów pogrzebowych. Po skremowaniu ciała, jego szczątki umieszczane są w urnie, a następnie przekazywane rodzinie.

W Zakładzie pogrzebowym przeprowadzamy także kremacje - blisko Sosnowca, w pełnej godności atmosferze, kompleksowo i profesjonalnie.

Odpowiednie trumny i urny

Nasz zakład pogrzebowy w pobliżu Sosnowca oferuje również szeroki asortyment zarówno trumien, jak i urn, umożliwiający wybranie eleganckiego modelu. Trumny drewniane są solidnym i bardzo dobrym jakościowo miejscem na ciało. Urny wykonywane są nie tylko z drewna, ale również ceramiki, marmuru, czy też szkła. W naszej ofercie znajdą Państwo także dodatki i dekoracje do podkreślenia estetyki.

Znicze i wiązanki

Kwiaciarnia, która znajduje się na terenie naszego zakładu pogrzebowego blisko Sosnowca, świadczy usługi florystyczne oraz prowadzi sprzedaż zniczy. Zdobne wiązanki, wieńce oraz wszelkie kwiaty są pięknym wyrazem szacunku, dlatego wykonują je profesjonalni pracownicy.

Oferta świec zawiera zarówno te tradycyjne, jak i świece na baterie, które dłużej działają. Duży wybór wielkości i motywów pozwoli udekorować każde miejsce pochówku.

Ceremonia pogrzebowa - zakład pogrzebowy w Sosnowcu

Miejsce pochówku

Park Pamięci to nie tylko dom pogrzebowy niedaleko Sosnowca - dysponujemy również zadbanym i dobrze usytuowanym cmentarzem tradycyjnym oraz kolumbarium. Cmentarz pozwala na nagrobki zarówno w formie urn, jak i tradycyjne, które mogą zawierać ważne inskrypcje oraz epitafia. Kolumbarium za to stanowi miejsce na kształt grobowca na powierzchni i umożliwia wspólny pochówek członków rodziny.

Ceremonia pogrzebowa i stypa

Odpowiednie pożegnanie zmarłej osoby jest najważniejszą częścią pogrzebu, dlatego też na terenie naszego zakładu pogrzebowego w okolicy Sosnowca można znaleźć kaplicę katolicką oraz wielowyznaniową salę audytoryjną. Ich wystrój pozwala w godny sposób przeżyć ten moment.

Po ceremonii umożliwiamy również organizację stypy w naszej kawiarni, gdzie mogą Państwo należycie powspominać zmarłego w gronie bliskich osób.

Zapraszamy do całodobowego kontaktu, jeśli zależy Państwu na profesjonalizmie, który oferujemy jako wieloletnia firma pogrzebowa. Nasze usługi pogrzebowe sięgają Sosnowca i innych miast, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji w wielu miejscach.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Sosnowca?