Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Chorzów

Zakład pogrzebowy Chorzów

Śmierć bliskiej osoby to jedno z najtrudniejszych wydarzeń w naszym życiu. Trudno wówczas zebrać siły na organizację uroczystości pogrzebowej wraz z dopilnowaniem rozmaitych formalności. Warto wówczas zwrócić się o pomoc do firmy świadczącej usługi pogrzebowe niedaleko Chorzowa. Park Pamięci zadba o wszystko i zorganizuje dzień ostatniej drogi zmarłego od początku do końca, nie angażując przy tym bliskich.

Oferta zakładu pogrzebowego Chorzów

Usługi pogrzebowe w pobliżu Chorzowa

Park Pamięci to profesjonalna firma pogrzebowa w okolicach Chorzowa, która kompleksowo zorganizuje ceremonię pożegnalną i zajmie się wszelkimi sprawami formalno-organizacyjnymi. Zakład pogrzebowy Park Pamięci gwarantuje najwyższe standardy obsługi, z poszanowaniem każdego etapu i dostarczeniem godnej i szacunkowej ceremonii.

Nasza firma pogrzebowa Chorzów stawia na wysokie standardy świadczonych usług, zapewniając klientom najwyższą jakość organizacji pochówku. Doświadczeni pracownicy zdają sobie sprawę z trudności związanych z załatwianiem spraw formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem oraz stypą. Dlatego też dokładają wszelkich starań, aby zapewnić maksymalny komfort i wsparcie w tych trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy w Chorzowie oferuje kompleksową gamę usług, umożliwiając łatwe przejście przez wszelkie kwestie związane z ceremonią pożegnalną. Obejmuje to różnorodne możliwości pochówku, zarówno w trumnie, jak i kremacji, z bogatym wyborem trumien i urn. Jako zakład pogrzebowy i Park Pamięci, oferujemy również miejsce finalnego spoczynku dla członków rodziny.

Transport w zakładzie pogrzebowym Chorzów

Transport zmarłego

Zakład pogrzebowy Park Pamięci przewozi ciało zmarłego z miejsca zgonu do swojego zakładu oraz w dniu uroczystości z kościoła na miejsce pochówku. Świadczy również usługę transportu zwłok z zagranicy wraz z załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności i pozwoleń.

Miejsce pochówku - Zakład pogrzebowy Chorzów

Miejsce pochówku

Na terenie kompleksu znajduje się własny cmentarz. To rozległa i doskonale zorganizowana przestrzeń. Jest on utrzymywany w najlepszym porządku przez cały rok. Alejki są regularnie sprzątane, a trawa przycinana.

Zakład pogrzebowy w Chorzowie oferuje pochowanie bliskiej osoby zarówno na tradycyjnym cmentarzu (nagrobki tradycyjne i urnowe) jak i w kolumbarium.

Trumny i urny w zakładzie pogrzebowym w Chorzowie

Trumny i urny - oferta zakładu pogrzebowego

Wybór trumny dla zmarłej bliskiej osoby to bardzo trudny moment. Z pomocą wychodzą tutaj pracownicy firmy pogrzebowej w okolicy Chorzowa. W ofercie znajdują się trumny z drewna dębowego i sosnowego, typu amerykańskiego, polskiego, włoskiego i niemieckiego a do kremacji trumny ekologiczne. Prowadzona jest tutaj również sprzedaż urn. Są one niezwykle eleganckie, wykonane z drewna, marmuru, granitu, ceramiki, metalu i brązu bądź ze szkła.

Wiązanki i wieńce w zakładzie pogrzebowy w Chorzowie

Wiązanki i wieńce

Na terenie zakładu pogrzebowego w Chorzowie nie może zabraknąć kwiaciarni. Przygotowywane tutaj kwiaty cięte, wiązanki i wieńce stanowią piękną oprawę ceremonii, a także pomagają w wyrażeniu szacunku dla osoby zmarłej. W kwiaciarni można również się zaopatrzyć w znicze i świece różnej wielkości.

Zakład pogrzebowy w Chorzowie - kaplica

Kaplica pogrzebowa

Zakład pogrzebowy Park Pamięci dysponuje kaplicą, w której mogą odbywać się msze pogrzebowe. To również miejsce, gdzie w ciszy i spokoju można spędzić ostatnie chwile przy zmarłym oraz pożegnać się z nim w odpowiednim nastroju. To moment bardzo intymny, którego każdy potrzebuje.

Na terenie kompleksu znajduje się również wielowyznaniowa sala audytoryjna, w której odbywają się uroczystości pogrzebowe innych wyznań. Nowoczesne zaplecze multimedialne umożliwia prezentację sylwetki osoby zmarłej celem jej powspominania.

Stypa w Kawiarni - Zakład pogrzebowy w Chorzowie

Stypa

Stypa to przyjęcie, będące wyrazem podziękowania bliskim za przybycie na uroczystość pogrzebową oraz możliwość wspólnego powspominania zmarłego. Zakład pogrzebowy Park Pamięci udostępnia do tego celu kameralną kawiarnię, w której można zorganizować stypę dla kilkunastu osób.

Krematorium w zakładzie pogrzebowym w Chorzowie

Kremacja w zakładzie pogrzebowym

Krematorium w okolicy Chorzowa świadczy usługi bezdymnego i bezzapachowego spopielenia ciała. To jeden z najstarszych obrządków pogrzebowych, coraz popularniejszy znów w ostatnich latach. Po skremowaniu ciała, szczątki umieszczane są w urnie. Kremacja w pobliżu Chorzowa odbywa się z zachowaniem wszelkich norm etycznych.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Chorzowa?