Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Bytom

Zakład pogrzebowy Bytom

W naszym zakładzie pogrzebowym w okolicach Bytomia oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Z należytym szacunkiem i ze szczególną dbałością o każdy szczegół podejmiemy się organizacji pochówku tradycyjnego, świeckiego, bądź kremacji bliskiej osoby. Dołożymy wszelkich starań, abyś nie musiał martwić się o żadne aspekty organizacyjne m.in. bezgotówkowo rozliczamy zasiłek pogrzebowy z ZUS-em.

Nasza firma pogrzebowa w okolicach Bytomia na każdym etapie organizacji pochówku gwarantuje profesjonalne podejście. Zorganizujemy pogrzeb, stypę oraz pomożemy w wyborze trumny lub urny. Zapewniamy kontakt przez 24h na dobę oraz trzy punkty obsługi klienta na terenie całego Śląska.

Zakład pogrzebowy Bytom

Kompleksowe usługi pogrzebowe w okolicach Bytomia

Zakład pogrzebowy Bytom, jaki stanowi nowoczesny kompleks usług pogrzebowych Park Pamięci, oferuje kompleksową obsługę ceremonii pożegnalnych. Zapewniamy profesjonalny przewóz zmarłych zarówno z terenu Polski, jak i spoza granic kraju, obsługiwany eleganckimi karawanami. Dzięki posiadaniu własnego prosektorium i kostnicy możemy kompleksowo przygotować zmarłego do godnego pochówku.

W ramach zakładu pogrzebowego w Bytomiu oferujemy również różnorodne udogodnienia. Nasza kaplica oraz sala wyznaniowa umożliwiają organizację ceremonii pogrzebowych zgodnie z obrządkiem każdego wyznania. Dbamy o dostarczenie spokoju i godności w trudnym czasie, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie organizacji pochówku.

Firma pogrzebowa Bytom

Profesjonalna firma pogrzebowa Bytom

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wiemy jakich usług potrzebują nasi klienci. Staramy się im zapewnić nie tylko kompleksową obsługę w zakresie pochówku, ale także związaną z wieloma innymi sprawami. Jako wykwalifikowany zakład pogrzebowy pod Bytomiem dbamy o to, aby nasi klienci musieli załatwiać, jak najmniej formalności i mogli w spokoju pożegnać się ze zmarłym. Zajmujemy się przygotowywaniem nieboszczyka do jego ostatniej drogi, a także przygotowujemy wieńce pogrzebowe. Nasza firma pogrzebowa w okolicy Bytomia świadczy usługi florystyczne na najwyższym poziomie. Tworzymy wyjątkowe wiązanki, a także sprzedajemy znicze pogrzebowe.

Jako jedni z nielicznych w branży posiadamy własne krematorium, które jest wyposażone w nowoczesną technologię. Zwłoki mogą być kremowane tylko i wyłącznie w specjalnie do tego przeznaczonych trumnach, które ulegną całkowitemu spopieleniu. Na ceremonię pożegnania zmarłego prosimy nie przynosić wiązanek, czy też wieńców, poza symboliczną różą, która zostanie ułożona na trumnie. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór urn, w których umieszczony zostanie popiół osoby zmarłej.

Szeroka oferta naszego zakładu pogrzebowego blisko Bytomia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy w pełni profesjonalnie i z należytą starannością wykonywać usługi pogrzebowe. Nasz zakład zapewnia:

Prosektorium - Zakład pogrzebowy Bytom

Przygotowanie ciała - kompleksowe usługi pogrzebowe

Nasz dom pogrzebowy, zlokalizowany w pobliżu Bytomia, oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, a także posiada własne prosektorium i chłodnię. Po zgonie, ciało trafia do naszej chłodni, gdzie bezpiecznie oczekuje na pochówek lub kremację.

W prosektorium przeprowadzamy starannie kosmetykę pośmiertną, toaletę oraz ubieramy zmarłego. Wszystkie te czynności są wykonywane z najwyższą starannością na specjalistycznym stole, a nasi pracownicy posiadają odpowiednie szkolenie w zakresie tych procedur.

Usługi kremacyjne w zakładzie pogrzebowym Bytom

Krematorium blisko Bytomia

Kremacja, czyli spopielenie ciała, to często wybierany sposób pochówku. Proces ten przebiega bezzapachowo, bezdymnie i stanowi jedno z tradycyjnych rozwiązań pogrzebowych. Po kremacji, szczątki zmarłego są umieszczane w urnie, którą następnie przekazujemy rodzinie.

W naszym Zakładzie pogrzebowym koło Bytomia oferujemy kompleksowe usługi kremacyjne - blisko Bytomia, zapewniając godną atmosferę, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Oferta trumien i urn w zakładzie pogrzebowym Bytom

Odpowiednie trumny i urny w zakładzie pogrzebowym

Nasz zakład pogrzebowy w okolicy Bytomia proponuje szeroki wybór trumien i urn, umożliwiając wybór modelu dostosowanego do indywidualnych preferencji. Solidne drewniane trumny stanowią godne miejsce na ciało, a urny wykonane z drewna, ceramiki, marmuru czy szkła są dostępne w różnorodnych wzorach. W naszej ofercie znajdą Państwo także dodatki i dekoracje, które podkreślą estetykę ceremonii.

Zakład pogrzebowy w Bytomiu - Wieńce

Znicze i wiązanki

Nasza kwiaciarnia, zlokalizowana na terenie zakładu pogrzebowego w okolicach Bytomia, oferuje usługi florystyczne oraz sprzedaż zniczy. Profesjonalni pracownicy wykonują piękne wiązanki, wieńce i kwiaty, które stanowią wyraz szacunku wobec zmarłego. W ofercie świec znajdują się zarówno tradycyjne, jak i świece na baterie, oferujące dłuższy czas działania. Duży wybór wielkości i motywów pozwala udekorować każde miejsce pochówku zgodnie z oczekiwaniami.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Bytomia?