Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Bytom

Zakład pogrzebowy Bytom

W naszym zakładzie pogrzebowym w okolicach Bytomia oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Z należytym szacunkiem i ze szczególną dbałością o każdy szczegół podejmiemy się organizacji pochówku tradycyjnego, świeckiego, bądź kremacji bliskiej osoby. Dołożymy wszelkich starań, abyś nie musiał martwić się o żadne aspekty organizacyjne m.in. bezgotówkowo rozliczamy zasiłek pogrzebowy z ZUS-em.

Nasza firma pogrzebowa w okolicach Bytomia na każdym etapie organizacji pochówku gwarantuje profesjonalne podejście. Zorganizujemy pogrzeb, stypę oraz pomożemy w wyborze trumny lub urny. Zapewniamy kontakt przez 24h na dobę oraz trzy punkty obsługi klienta na terenie całego Śląska.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w okolicach Bytomia

Nowoczesny kompleks usług pogrzebowych Park Pamięci zajmie się także przewozem zmarłego nie tylko z terenu całej Polski, ale także z zagranicy. Organizowane przez nas uroczystości pogrzebowe obsługiwane są przez eleganckie karawany. Posiadamy własne prosektorium i kostnicę, dzięki czemu możemy dokonać pełnego przygotowania zmarłego do pochówku.

W naszym zakładzie pogrzebowym w Bytomiu mieści się także kaplica oraz sala wyznaniowa umożliwiające organizację pochówku w każdym obrządku wyznaniowym.

Profesjonalna firma pogrzebowa Bytom

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wiemy jakich usług potrzebują nasi klienci. Staramy się im zapewnić nie tylko kompleksową obsługę w zakresie pochówku, ale także związaną z wieloma innymi sprawami. Jako wykwalifikowany zakład pogrzebowy pod Bytomiem dbamy o to, aby nasi klienci musieli załatwiać, jak najmniej formalności i mogli w spokoju pożegnać się ze zmarłym. Zajmujemy się przygotowywaniem nieboszczyka do jego ostatniej drogi, a także przygotowujemy wieńce pogrzebowe. Nasza firma pogrzebowa w okolicy Bytomia świadczy usługi florystyczne na najwyższym poziomie. Tworzymy wyjątkowe wiązanki, a także sprzedajemy znicze pogrzebowe.

Jako jedni z nielicznych w branży posiadamy własne krematorium, które jest wyposażone w nowoczesną technologię. Zwłoki mogą być kremowane tylko i wyłącznie w specjalnie do tego przeznaczonych trumnach, które ulegną całkowitemu spopieleniu. Na ceremonię pożegnania zmarłego prosimy nie przynosić wiązanek, czy też wieńców, poza symboliczną różą, która zostanie ułożona na trumnie. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór urn, w których umieszczony zostanie popiół osoby zmarłej.

Szeroka oferta naszego zakładu pogrzebowego blisko Bytomia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy w pełni profesjonalnie i z należytą starannością wykonywać usługi pogrzebowe. Nasz zakład zapewnia:


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Bytomia?