Zakład pogrzebowy Katowice - Firma Park Pamięci

Zakład pogrzebowy w okolicach Katowic

Szukasz sprawdzonego zakładu pogrzebowego w okolicach Katowic? Chcesz być pewny, że otrzymasz pełne wsparcie, a pochówek odbędzie się z należytym szacunkiem? Wybierz Park Pamięci!

Nasz kompleks pogrzebowy Park Pamięci położony w pobliżu Katowic z pełnym zaangażowaniem organizuje zarówno pochówek tradycyjny, jak i kremację. Zajmiemy się z powagą i dyskrecją organizacją całego pogrzebu. Możesz powierzyć nam wszelkie formalności, które są niezbędne do kremacji zwłok, czy przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych m.in. bezgotówkowo rozliczymy zasiłek pogrzebowy z ZUS-em.

Profesjonalna firma pogrzebowa blisko Katowic

Jesteśmy firmą pogrzebową w okolicach Katowic z wieloletnim doświadczeniem. Lata pracy pozwoliły nam doskonale poznać oczekiwania naszych klientów. Z nami z godnością i należytym szacunkiem zostanie pochowana Twoja bliska osoba. Nie będziesz musiał się martwić o żadne aspekty organizacyjne. Nasz nowoczesny kompleks pogrzebowy Park Pamięci to m.in. własne krematorium niedaleko Katowic, gdzie można zamówić usługę kremacji, możliwość wyboru trumny i urny na miejscu oraz własna kwiaciarnia, gdzie dostępna jest szeroka oferta wieńców pogrzebowych. Park Pamięci to miejsce, gdzie jednocześnie możemy zorganizować i uroczystości pogrzebowe i stypę. Wszystkie formalności organizacyjne pozostaw nam.

Godny zaufania zakład pogrzebowy niedaleko Katowic

Nasz nowoczesny kompleks położony jest w okolicach Katowic, jednak możemy zająć się transportem zmarłego z każdego miejsca na terenie kraju oraz z zagranicy. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami. Dodatkowo udostępniamy dla klientów eleganckie karawany, które wykorzystywane są do obsługi uroczystości pogrzebowych oraz towarzyszą podczas ostatniej drogi zmarłego. Na terenie zakładu pogrzebowego w okolicach Katowic mieści się także kostnica i prosektorium. Nasz wykwalifikowany zespół wykonuje profesjonalną toaletę oraz kosmetykę pośmiertną.

W nowoczesnym kompleksie naszego zakładu pogrzebowego znajduje się także kaplica katolicka oraz sala wielowyznaniowa, dzięki czemu możemy zorganizować zarówno pochówek w obrządku katolickim, jak i innego wyznania. Organizujemy także pochówki świeckie.

Dokładamy wszelkich starań, aby bliscy zmarłego mieli jak najwięcej przestrzeni oraz czuli się zaopiekowani. Jesteśmy dumni z naszej profesjonalnej obsługi oraz wieloletniego doświadczenia, które pozwalają nam godnie i z szacunkiem zajmować się kompleksową organizacją pogrzebów – począwszy od wszystkich formalności przez przygotowanie zmarłego oraz niezbędnej oprawy, aż po pochówek i stypę.

Wiarygodny i niezawodny zakład pogrzebowy niedaleko Katowic

Park Pamięci to jedyny tak kompleksowy i nowoczesny zakład pogrzebowy w pobliżu Katowic i na Górnym Śląsku. Starannie i rzetelnie zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z ceremonią pogrzebową, a także świadczymy kompleksowe usługi krematoryjne oraz profesjonalny transport zwłok z kraju lub zagranicy. Z zaangażowaniem i wsparciem towarzyszymy bliskim zmarłego w całym procesie organizacji ceremonii pogrzebowej tak, by maksymalnie pomóc im w tym trudnym dla nich czasie. Obsługa naszego zakładu pogrzebowego w pobliżu Katowic jest do dyspozycji przez całą dobę.

Naszą siłę tworzy w pełni profesjonalny i wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, a także zaawansowane wyposażenie. Nasz zakład pogrzebowy niedaleko Katowic oferuje możliwość profesjonalnego pochówku na tradycyjnym cmentarzu oraz pochowania w kolumbarium - miejscu na kształt grobowca z niszami na urny, jeżeli taka jest ostatnia wola zmarłego.

Park Pamięci to niezawodny zakład pogrzebowy blisko Katowic oraz jeden z najnowocześniejszych i najbardziej modernistycznych kompleksów funeralnych w całej Europie.

Nasza firma pogrzebowa blisko Katowic oferuje:

  • całodobowy kontakt
  • przewóz zmarłej osoby z dowolnego miejsca w Polsce i z zagranicy
  • organizację pogrzebu kościelnego lub świeckiego we własnej kaplicy lub sali wielowyznaniowej
  • szeroką ofertę trumien, urn oraz wiązanek i wieńców pogrzebowych
  • organizację stypy na miejscu
  • załatwienie wszelkich formalności przez nasz zespół, łącznie z bezgotówkowym rozliczeniem zasiłku pogrzebowego z ZUS-em
  • kremację zwłok we własnym krematorium
  • miejsce na cmentarzu lub w kolumbarium

Zapewniamy profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę pogrzebu na każdym jego etapie. Skorzystaj z usług Parku Pamięci w okolicach Katowic i miej pewność, że pogrzeb zostanie zorganizowany nie tylko sprawnie i bez zbędnych formalności, ale także godnie oraz w charakterze zadumy i refleksyjnej atmosferze.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Katowic?