Firma pogrzebowa, usługi pogrzebowe Czeladź

Zakład pogrzebowy Czeladź

Ostatnie pożegnanie z bliską osobą oraz organizacja tego wydarzenia są bardzo trudne. Dom pogrzebowy położony w pobliżu Czeladzi rozumie te wyzwania i podchodzi do nich z głębokim szacunkiem oraz powagą. Naszym celem jest dostarczenie wsparcia w tych bolesnych momentach, dzięki czemu możesz skupić się na żałobie i wspomnieniach. Zespół zakładu pogrzebowego zapewnia kompleksową opiekę i organizację ceremonii pożegnalnej, dbając o wszystkie szczegóły związane z ostatnim pożegnaniem. Podejmujemy się zarówno organizacji tradycyjnych pogrzebów, jak i ceremonii bardziej spersonalizowanych, zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami rodziny zmarłego. Zajmujemy się przygotowaniem dokumentacji, koordynacją z cmentarzem, a także organizacją uroczystości, w tym wyborem muzyki, dekoracji i innych elementów, które mogą uczcić pamięć o zmarłej osobie. 


 

Usługi pogrzebowe Czeladź

Transport zmarłych - firma pogrzebowa Czeladź

Przewóz zmarłego

Firma pogrzebowa w okolicy Czeladzi dysponuje eleganckimi i nowoczesnymi karawanami, którymi przewozi ciało zmarłego z miejsca zgonu do naszego zakładu w możliwie jak najkrótszym czasie. Przewozimy zmarłych również z kościoła na miejsce pochówku. Świadczymy również usługę transportu zwłok z zagranicy, wraz z załatwieniem wszelkich formalności i zezwoleń.

Kaplica pogrzebowa firmy pogrzebowej Czeladź

Kaplica pogrzebowa

Z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością organizujemy ceremonię pogrzebową od podstaw. Zakład pogrzebowy z okolicy Czeladzi dysponuje kaplicą pogrzebową, gdzie odbywają się pogrzebowe Msze Święte. To także miejsce, gdzie rodzina może w ciszy i spokoju pożegnać się z bliskim zmarłym.
Dysponujemy także wielowyznaniową salą audytoryjną z nowoczesnym oświetleniem, nagłośnieniem i zapleczem multimedialnym.

Miejsce pochówku w firmie pogrzebowej Czeladź

Miejsce pochówku

Posiadamy własny, zadbany cmentarz w Rudzie Śląskiej, gdzie możliwy jest tradycyjny pochówek, urnowy lub w kolumbarium. To rozległa, doskonale zagospodarowana przestrzeń z alejkami, zapewniającymi swobodne poruszanie się między nagrobkami.

Trumny, urny i wiązanki w zakładzie pogrzebowym Czeladź

Wiązanki, trumny i urny

Kwiaty to wyraz szacunku dla osoby zmarłej, a także piękna oprawa ceremonii. Na terenie zakładu pogrzebowego blisko Czeladzi znajduje się kwiaciarnia, która umożliwia zakup kwiatów ciętych, wiązanek oraz wieńców. Tutaj zakupić można również znicze i świece różnej wielkości.

Podjęcie decyzji o zakupie trumny po śmierci bliskiej nam osoby jest niezwykle trudne. Dzisiejszy rynek obfituje w wiele propozycji: proponujemy zarówno z drewna dębowego jak i sosnowego, typu amerykańskiego, polskiego, włoskiego i niemieckiego, a także trumny kremacyjne z materiału ekologicznego. Oferujemy również eleganckie urny drewniane, marmurowe, z granitu, ceramiczne, z metalu i brązu oraz szklane. Nasi pracownicy wsłuchują się w oczekiwania rodziny zmarłego i doradzają w wyborze tej właściwej trumny bądź urny.

Kremacja Czeladź

Kremacja Czeladź

Krematorium blisko Czeladzi świadczy usługi kremacyjne – bezdymne i bezzapachowe spopielenie ciała. To jeden z najstarszych zwyczajów pogrzebowych sięgający czasów starożytnych, coraz bardziej popularny w ostatnich latach. Kremacja w okolicy Czeladzi dokonywana jest z zachowaniem wszelkich norm etycznych.

Stypy Czeladź

Stypy

Park Pamięci świadczy usługi pogrzebowe niedaleko Czeladzi kompleksowo. Naszym klientom udostępniamy kameralną kawiarnię, w której można zorganizować przyjęcie pożegnalne. Stypa to wyraz podziękowania bliskim za przybycie na uroczystość pogrzebową, a także możliwość do wspólnego powspominania zmarłego. Lokal usytuowany jest na terenie kompleksu i umożliwia organizację przyjęć dla kilkunastu osób.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Czeladzi?