Zakład pogrzebowy, usługi pogrzebowe Siemianowice Śląskie

Zakład pogrzebowy Siemianowice Śląskie

Odejście bliskiej osoby to niezwykle trudne wydarzenie dla każdego, jedno z najbardziej stresujących, jakie nas w życiu dotyka. Ale najważniejsze to czuć, że nie jesteśmy wówczas sami ze swoim bólem. Zakład pogrzebowy w pobliżu Siemianowic wspiera w takiej sytuacji na miarę własnych możliwości, oferując załatwienie wszelkich formalności i godny pochówek tak, aby osoba będąca w żałobie nie musiała się martwić o żadne aspekty organizacyjne. Klienci doceniają to, że w tym kompleksie funeralnym mogą zorganizować pogrzeb od A do Z, bez zbędnych formalności.

Profesjonalne usługi pogrzebowe - Siemianowice

Zakres usług pogrzebowych w zakładzie w Siemianowicach jest bardzo szeroki:

 • całodobowy zakład pogrzebowy z 3 punktami obsługi klienta na terenie Śląska

  Pracownicy zakładów pogrzebowych w okolicy Siemianowic są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.

 • pojazdy do profesjonalnego przewozu zmarłych (z domu, ze szpitala, z całej Polski, z zagranicy)

  Park Pamięci dysponuje eleganckimi i nowoczesnymi samochodami, którymi przewozi ciało zmarłego zarówno z domu jak i ze szpitala. Zapewnia również transport z kościoła na miejsce pochówku. Ponadto świadczy usługę transportu zwłok z zagranicy, łącznie z załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności i zezwoleń.

 • organizację pogrzebów świeckich, kościelnych, wielowyznaniowych

  Zakład pogrzebowy z okolic Siemianowic z pełnym profesjonalizmem organizuje pogrzeby kościelne. Dysponuje kaplicą, w której odbywają się Msze Święte. Jest to również miejsce, w którym można w ciszy pożegnać się ze zmarłym. Na terenie zakładu znajduje się również sala wielowyznaniowa z nowoczesnym nagłośnieniem i oświetleniem i pełnym zapleczem multimedialnym.

 • krematorium z nowoczesnymi urządzeniami kremacyjnymi

  Krematorium w okolicy Siemianowic oferuje bezdymne i bezzapachowe spopielenie ciała, z zachowaniem wszelkich norm etycznych.

 • trumny i urny, ekspozycja dostępna jest na miejscu

  W Parku Pamięci można zakupić trumny, wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Są to trumny zarówno z drewna dębowego jak i sosnowego, typu amerykańskiego, włoskiego, niemieckiego i polskiego a także trumny kremacyjne z materiału ekologicznego. W ofercie znajdują się również eleganckie urny marmurowe, z granitu, drewniane, ceramicznie, z metalu i brązu oraz szklane.

 • własną kwiaciarnię z bogatą ofertą wieńców i wiązanek, a także zniczy

  Na terenie kompleksu znajduje się kwiaciarnia, w której można zamówić lub zakupić gotowe wiązanki, wieńce i kwiaty cięte. W ofercie znajdują się również znicze i świece różnej wielkości.

 • kawiarnię, gdzie można zorganizować stypę po pogrzebie

   

  Zakład udostępnia swoim klientom kawiarnię, w której można zorganizować kameralne przyjęcie pogrzebowe dla kilkunastu osób, tak zwaną stypę.

 • własny cmentarz i kolumbarium do wyboru wedle woli zmarłego i rodziny

  Park Pamięci posiada własny cmentarz niedaleko Siemianowic, w Rudzie Śląskiej. To pięknie zagospodarowana, rozległa przestrzeń z alejkami, które przez cały rok są utrzymywane w należytym porządku. Możliwe jest tutaj pochowanie bliskiej osoby na cmentarzu tradycyjnym (nagrobki tradycyjne lub urnowe) bądź w kolumbarium.


Galeria

Jak dojechać do zakładu pogrzebowego z Siemianowic Śląskich?